Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rodina a přátelé se rozloučili s hokejistou Buchtelou (†20): Usedavý pláč přítomných byl slyšet až ven

Rodina a přátelé se rozloučili s hokejistou Buchtelou (†20): Usedavý pláč přítomných byl slyšet až ven
Zdroj:
+ Dalších 31 fotografií
pohřeb
Je to pár dní, co médii proběhla zpráva o smrti nadaného hokejisty Ondřeje Buchtely (†20). Poté, co mu lékaři diagnostikovali vzácný nádor na srdci, měl mladík chuť i vůli bojovat. Zápas se zákeřnou rakovinou nakonec prohrál... Dnes se s hokejistou přišla rozloučit řada lidí.

Rodina a přátelé přišli dát milovanému Ondrovi poslední sbohem v Obřadní síni Bystřany. Smuteční obřad začal přesně v pravé poledne. Rodina nechala zesnulému hokejistovi zahrát song od AC/DC, píseň od Johna Legenda a Známku punku od skupiny Visací zámek.

Kromě rodiny dorazili i Ondrovi bývalí spoluhráči. Lidí je tolik, že se ani nevejdou do síně. Po úvodních písních vzpomínali lidé na Ondru. "Učinil jsi nás šťastným a propojil jsi nás srdcem. Nikdy nezapomeneme na tvůj smích a na tvé oči," řekla Ondrova matka. Usedavý pláč přítomných byl slyšet až ven.

"Je to velká ztráta pro celý hokej, protože Ondra byl skvělý, skvělý člověk," řekl pro eXtra.cz bývalý spoluhráč Jakub Lauko

Jeho partnerka Anička stála po jeho boku až do samého konce. S Buchtelou trávila každou volnou chvilku a byla mu potřebnou oporou. Do poslední chvíle se nevzdávali a jeden za druhého téměř dýchali. Anička brala Ondru na výlety, jak jen mohla, aby přišel na jiné myšlenky.

Ještě před měsícem spolu sdíleli zamilované fotky, kdy oba blbli před zrcadlem. Nebýt zákeřné nemoci, byli by oba šťastní, teď ale zdrcené Aničce zbyly jen vzpomínky na vždy vysmátého Ondru.

Talentovaný obránce byl odchovancem Slovanu Ústečtí lvi, oblékal i dres Pirátů Chomutov nebo HC Benátek nad Jizerou. Za svou krátkou kariéru se dostal i do české reprezentace. V té prošel všemi mládežnickými kategoriemi.

Související články

Další články