Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rodina alkoholiků v Ulici: Tajně nasává máma, dcera a náhradní táta je vyléčený pijan

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
ulice
Bedlivému divákovi nemohlo uniknout, že v jedna rodina v seriálu Ulice má k alkoholu blíž než všichni ostatní. Shodou okolností je do této vykutálené rodinky zainteresován i chudák Evžen, který je vyléčený abstinující alkoholik. Jenomže si našel partnerku Blanku, která nasává potají a aby toho nebylo málo, pije i její dcera Kristýna, a to kvůli nešťastné lásce.

Rodina Blanky, která chodí s vyléčeným alkoholikem Evženem a doma má ještě dvě děti, se potácí v čím dál tím větších problémech. Všechno to začalo, když se nebohá Kristýna zamilovala do Filipa, kterému je tak nějak všechno jedno.

Chudák Kristýna si malovala, jak budou žít v harmonickém vztahu a vše bude klapat. To se ale přepočítala. Filip měl Kristýnu s největší pravděpodobností jenom na to jedno a když bylo po všem, tak se potřeboval nutně věnovat svým kamarádům.

To Kristýna dlouhou dobu tolerovala, ale všechno má své meze. Následoval bouřlivý rozchod, ze kterého se labilní Kristýna nemůže vzpamatovat, a tak hledá řešení na dně láhve. Naposledy to s alkoholem ale pěkně přehnala.

Domů dorazila v takovém stavu, že se pomalu nestrefila klíčem do zámku. Hned po příchodu šla objímat záchodovou mísu, jak jí bylo zle. Po krušné noci se nyní probudí do neméně krušného rána.

Jenomže Kristýna není jediná, kdo má v rodině problémy s alkoholem. Její matka Blanka totiž začíná potají nasávat a rovnou tvrdý alkohol. Na Blanku je toho moc. Problémy ve vztahu s Evženem, do toho nešťastně zamilovaná dcera. Nebylo to poprvé, co sáhla potají po tvrdém alkoholu. Jak tohle dopadne?

Související články

Další články