Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rodičovství jako úplně jiný svět: Lidé si připomínají dobu před dětmi a po nich

Rodičovství jako úplně jiný svět: Lidé si připomínají dobu před dětmi a po nich
Zdroj: IG: @gottoddlered
+ Dalších 17 fotografií
galerie
S příchodem dětí přichází nejen velká zodpovědnost, ale také životní změna. Už není čas na večírky, popíjení, cestování nebo bohémský život. Na stole jsou povinnosti, režim a odříkání. Rodičovství je samozřejmě naprosto kouzelná etapa života. Jen kdyby ty děti nebyly tak akční někdy...

Vzpomeňte si na svůj single život nebo dobu, kdy jste ještě neměli děti. Zdá se vám to jako věčnost, i když máte teprve tříletého potomka? Je to normální. Někteří rodičovství vnímají jako úplně jinou dimenzi, neboť čas utíká úplně jinak a tráví jej odlišným způsobem. Z káviček s kamarádkami v oblíbené kavárně, z večírků a diskoték najednou rodič přejde do úplně jiného světa.

Připomínka starých dobrých časů

Na Instagramu se nachází stránka Got Toddlered, která naprosto dokonale vystihuje to, jak se lidský život změní s příchodem dětí. Lidé dobrovolně posílají snímky z dob, kdy si ještě užívali bezstarostných dnů, a pro porovnání přidají fotku, kdy už mají děti. A rozdíl je opravdu znát.

Do e-mailu redakce@extra.cz nám můžete zaslat také fotky, které můžete porovnat s životem před dětmi a po nich. Alespoň si tak zavzpomínáte na to, jaké starosti jsme měli dříve a jaké máte dnes! A může vás to opravdu pobavit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy