Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Rodiče zveřejnili fotky svého předčasně narozeného syna, jenž zemřel: To pobouřilo veřejnost. A vás?

Zdroj: Youtube

Mohl by to být silný argument proti potratům, hlavně u těch, kdo tvrdí, že do šestého měsíce se ještě nejedná o dítě. Alexis Fretz, třicetiletá matka z Pensylvánie, se na své třetí dítě velmi těšila, hlavně proto, že po dvou dcerách přijde chlapeček. Po otci Joshua.

Ale na konci čtvrtého měsíce si všimla, že z ní odchází tmavý hustý výtok, který ještě postupem časem tmavnul. Návštěva u lékaře byla nevyhnutelná, stejně jako předčasný porod Joshua se narodil v 19. týdnu a na tu malou chvilku se zdálo všechno perfektní.

I když se droboučké miminko narodilo úplně v pořádku a doktoři nenašli žádné komplikace, jeho maličké srdce nedokázalo utáhnout tak předčasný životní nápor a Joshua po pár hodinách po narození zemřel.

Jeho rodiče se ale rozhodli, že fotky svého zemřelého syna dají na svůj blog, jednak věří, že se stal zázrak, ale otec Joshua tvrdí, že je to jeden ze způsobů, jak se vyrovnat se ztrátou dítěte: "Předčasný porod a ztráta dítěte jsou něco, o čem chce veřejnost mluvit," tvrdí otec. "Pro většinu lidí to není problém, řeknou, že se pokusíte o další dítě, a tím se tak bude předstírat, že se nic nestalo, přičemž matka a rodina jsou zanechány v hrozném smutku a nevědí, jak se s tím vypořádat."

Mnoho lidí totiž Joshuu Fretze za jeho krok zveřejnit fotky mrtvého syna (i když v té době žijícího) velmi odsoudilo.

Související články

Další články