Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Rodiče zesnulého Josefa Šurala: O těhotenství Denisy s Horáčkem neměli tušení

Vdova Denisa je opět těhotná.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 33 fotografií
smutné
Vdově po tragicky zesnulém Josefu Šuralovi (†28) se v polovině května narodil syn. Otcem třetího dítěte Denisy Šuralové je kontroverzní byznysmen Tomáš Horáček (36). Fotbalistova rodina přitom neměla tušení, že její snacha dva měsíce po Pepíkově smrti zase randí, a už vůbec ne, že je v požehnaném stavu. Vypadá to, že vztahy jsou rok po neštěstí víc než napjaté!

Josef Šural naposledy vydechl před rokem v dubnu po autonehodě v Turecku. Vdova Denisa se už v červnu začala sbližovat s podnikatelem Tomášem Horáčkem, kterému 14. května porodila dítě.

Šuralová má se zesnulým fotbalistou dcery Vanessu Alex (6) a Melissu Denisu (1). Rodiče ani další příbuzní podle portálu Blesk.cz neměli do poslední chvíle ani ponětí, že se jim narodí bratříček.

Téměř nulová komunikace naznačuje, že vztahy mezi Denisou a Šuralovou rodinou ze Šakvic nejsou nejlepší. „Nepřísluší mi to hodnotit, nechci to soudit. Jen jsem slyšel, že ten vztah ze strany Josefových rodičů nebyl dobrý. Víc bych to nechtěl rozebírat,“ řekl zmíněnému webu Horáček.

Stále to bolí

Jeho advokáti teď usilují o peníze, které turecký klub, kde Josef hrál, přislíbil rodině. Má se jednat až o 25 milionů korun.

Rány ze ztráty skvělého fotbalisty a především syna a parťáka jsou stále čerstvé. Z posledních událostí okolo vdovy není nadšený ani Šuralův bratr, který Denise poslal chladný vzkaz.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy