Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Rodiče z Hradce slavili konec šestinedělí: Ožrali se a úplně namol vyklopili miminko z kočárku!

Rodiče z Hradce slavili konec šestinedělí: Ožrali se a úplně namol vyklopili miminko z kočárku!
Zdroj: Profimedia
Pár z Hradce Králové se rozhodl oslavit konec šestinedělí poněkud zvláštním způsobem. Rodiče vyrazili i s novorozencem do baru a konec tohoto období zapili. A to tak důkladně, že na místo musela přijet policejní hlídka.

Rodičům bylo 31 a 39 let a popíjeli večer na hradeckém Moravském Předměstí. Chtěli prý odejít po osmé a měli zavolaného taxíka. Tomu prý nešel otevřít kufr a oni neměli kam uložit kočárek. Nenapadlo je nic lepšího než se vrátit zpátky do baru a pokračovat v pití až do 23.00

Muž nadýchal 1,6 promile a měl několik piv a panáka tvrdého alkoholu. Žena po sedmičce vína nadýchala 1,7 promile.

„Oznámení na linku 158 podala řidička taxislužby, kterou si pár na odvoz zavolal, protože měla obavy o život a zdraví malého miminka. Matka s dítětem v náručí se potácela, nekontrolovala své pohyby a byl z ní cítit alkohol,“ popsala iDnes.cz hradecká policejní mluvčí Iva Kormošová. Navíc prý miminko ani nebylo správně oblečené na pobyt venku.

K bujarým rodičům musela vyjet i záchranka. Opilý otec se totiž opřel o kočárek, když hledal dětskou láhev. Kočárek převrhl a miminko vypadlo na zem.

„Záchranná služba dítě i s matkou převezla na vyšetření. Naštěstí se dítě nezranilo a mohlo být předáno přivolané babičce,“ dodala mluvčí. Dítě bylo nakonec předáno babičce.

Rodiče jsou vyšetřováni za trestný čin ohrožování výchovy dítěte a hrozí jim dva roky vězení. Chování omlouvali tím, že v baru nebyli 6 týdnů a dítě je na umělé výživě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy