„Když přijeli na návštěvu příbuzní, dali přede mě zrcadlo a já hodiny pózovala k jejich pobavení jako barbína,“ popisuje nezdravé a až úchylné chování rodičů Angelica. Není divu, že tohle vás ovlivní na celý život.

Na rozdíl od jiných lidských barbín ale prý nešla Angelica nikdy pod kudlu plastických chirurgů. Její rodiče najali trenéra, který jí hlídal jídelníček a dopomohl k „ideální“ postavě. Lidé se pak zastavovali a dívce říkali „Ruská Barbie“.

A její panenkovský život se netýká jenom vzhledu. Angelica (28) žije stále v domě svých rodičů, kteří odmítají, aby se odstěhovala. Na nejlepší školy ji vozí soukromý řidič. Dostane se akorát na přednášku a zpět domů. Žádné večírky s kamarády, alkohol, nebo nedej bože přítel!

Anglica je doposud panna a podle svých slov čeká na svého prince. Ten může přijet na bílém koni nebo v růžovém kabrioletu. Pokud má rande, je přítomna i její matka. Ta jí dělá garde už několik let. Což není takové překvapení vzhledem k tomu, že si Angelica nemůže bez maminky koupit ani oblečení.

Prostě rodinka zralá na doktora Chocholouška!