Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Rodiče svoji 16letou dceru krmí velmi netradičním způsobem. Jídlo dostává z úst do úst!

Rodiče krmí dceru z úst do úst.
+ Další 2 fotografie
Li Huanme z Číny má velké srdce, které se jen tak nevidí. Před 16 lety našla na chodbě v čínské nemocnici, kde pracovala jako uklízečka, opuštěnou Li Kun. Měla strach, že miminko zemře, a tak si ho vzala s manželem pod křídlo. Není ale schopná sama jíst, a tak ji musí krmit z úst do úst.

Když viděla malé miminko na chodbě v nemocnici, neváhala a vzala si ho domů. Od té doby se o dítě se svým manželem starají. Li Kun prodělala mozkovou obrnu a není schopna sama jíst, musí ji krmit velmi zvláštně – z úst do úst. Nejdříve to zkoušeli lžící, ale dívka vždy jídlo vyplivla. Tento netradiční způsob prý zajistí, že se jí jídlo do žaludku dostane teplé.

„Když jsme si ji přinesli domů, bylo těžké ji nakrmit. Nevěděli jsme, jak to máme udělat, protože Li Kun neuměla potravu rozkousat. Snažili jsem se ji krmit lžičkou, ale jídlo vždy z úst vyplivla. Krmení bylo zdlouhavé. Tak nás napadlo, že jí budeme jídlo předžvýkávat. Jedině tak ho dokázala sníst,“ řekla adoptivní matka dívky.

Kdyby se dívky jako miminka neujali, zřejmě by zemřela. „Je jiná než ostatní děti,“ řekl její otec. Ten na holčičku zůstal sám, protože jeho žena má rakovinu a je v nemocnici. Dělá pro ni ale maximum a stará se o ni s láskou. Pravidelně ji krmí z úst do úst, jídlo nejdříve rozkouše a dívka ho tak může jen polknout.

Mohlo by vás zajímat

Další články