Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Rodiče roku: Vezli si MIMINKO z porodnice, ZAPOMNĚLI HO V TAXÍKU

Strašné
Rodiče si vezli novorozeně z nemocnice taxíkem. Když byli před domem, zaplatili a vystoupili. Miminko však zapomněli na zadním sedadle. Taxikář si toho všiml až po delší době.

To, co se stalo v německém HamburkU, je jen těžko uvěřitelné. Rodiče jeli domu taxíkem z nemocnice s právě narozeným dítětem.

Když byli na místě u domu, zaplatili, řekli sbohem a vystoupili. Novorozeně však zapomněli na zadním sedadle. Poté, co se vůz rozjel, si to uvědomili a za taxíkem se rozeběhli. To bylo ovšem marné. Vzhledem k tomu, že miminko spalo, taxikář si pasažéra na zadním sedadle nevšiml.

Jel na zaslouženou pauzu na oběd. Šel se tedy najíst a o dítěti stále nevěděl. Všiml si ho, až když se vrátil do auta. Byl zrovna na cestě pro nové cestující, ale vtom začalo dítě plakat. Otočil se tedy dozadu a zjistil, že má v autě někoho navíc. Zavolal policii a novorozeně se rychle znovu setkalo s rodiči.

Podle hamburské policie sedělo v taxíku s rodiči ještě jedno starší dítě, které vystoupilo s nimi. Případ se přezkoumal a uzavřel s tím, že děti jsou v dobrých rukou.

Související články

Další články