Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Rodiče roku! Nechali plačící miminko před hospodou a šli popíjet. Skončilo to rvačkou se strážníky

Zdroj: Pixabay
VIDEO

Vlastním očím se nestačila divit hlídka strážníků, která v sobotu procházela po pražském náměstí Jiřího z Poděbrad. Před jednou z restaurací totiž narazili na opuštěný kočárek s plačícím miminkem. A celá situace začala nabírat na obrátkách.

"Když začali strážníci situaci prověřovat, vyšel z restaurace zjevně podnapilý muž s tím, aby šla hlídka po svém a nevšímala si věcí, do kterých jí nic není. K dítěti se následně přihlásila v restauraci sedící podnapilá žena. Dechové zkoušce se odmítla podrobit a nejprve uvedla, že se nic neděje a tato situace je zcela běžná. Po chvíli začala svého chování litovat a omlouvat se. Její partner ji začal vtahovat dovnitř, další muž se pokusil zavřít dveře, ostatní nabádal k útěku zadním vchodem a strážníka, který se protáhl do restaurace, začal vytlačovat ven," uvádí mluvčí městské policie. To si samozřejmě nenechal líbit a sedmačtyřicetiletého muže okamžitě zpacifikoval.

"Muž skončil s pouty na rukou a odřeninou na čele. Strážníky častoval vulgárními výrazy, dechovou zkoušku i lékařské ošetření odmítal. Po konzultaci s odborem sociálně právní ochrany dětí byla na místo přivolána babička dítěte, která si 1,5letého chlapečka převzala do péče. Porušení povinnosti vyplývající z rodičovské výchovy řeší OSPOD, přestupkové chování 47letého muže správní orgán," dodává mluvčí.

Související články

Další články