Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Rodiče propadli drogám… Toto je životní mise Terezy Pergnerové

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Mise nový domov
Mise nový domov a s ním i moderátorka pořadu Tereza Pergnerová přichází už ve středu večer na obrazovky televize Nova s novým příběhem. Tentokrát diváci uvidí starší pár, kterému se ze dne na den obrátil život vzhůru nohama. Místo poklidného stárnutí vychovávají tři malé děti.

O čem bude tento díl? Manželé Helena (52) a Erich (62) Juchelkovi žili poklidným a spokojeným životem. Před třemi lety se ale jejich plány na idylické stáří otočily o 180 stupňů. Jednoho dne jim zavolala sociální pracovnice s dotazem, jestli by se nemohli postarat o malou dcerku jejich syna a snachy.

Přes počáteční obavy nakonec zvítězila láska k vnučce a Juchelkovi přijali Evelínku za vlastní a připravili pro ni útulný domov. Tím to ale zdaleka nekončilo. Postupně se Helena s Erichem dozvěděli, že jejich snacha porodila další dítě, které dala okamžitě k adopci a nikdo neví, kde miminko v současné době je. Nedlouho poté syn Heleny a Ericha přivedl na hlídání dva starší bratry malé Evelíny. Už předem ale věděli, že nejde jen o pár dnů, oba chlapci u nich zůstali natrvalo.

Postupně se od nich dozvěděli strašlivé věci. Kluci byli neustále sami doma a stávalo se, že několik dnů nic nejedli. Jejich rodiče totiž propadli drogám a nedokázali se o děti postarat. Na cestě je další dítě a Juchelkovi se děsí toho, co bude dál!

Pomůže Tereza Pergnerová a její tým tomuto staršímu páru s obrovským srdcem? Mise nový domov startuje už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články