Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Rodiče, pozor! Na trh přichází nová, výchovná Barbie, která má inspirovat vaše děti k hudbě!

Výchovná Barbie má děti inspirovat k hudbě.
Zdroj: Profimedia.cz

Firma Mattel se dopouští inovace na své nejslavnější hračce. Sice zůstane pořád skvěle hubená, dlouhonohá a blonďatá, bude mít pořád nádherné (jak pro koho) šaty a miliony doplňků, ale tentokrát se jedná o změnu v podobě vlivu na děti.

Na trh přichází Barbie houslistka, princezna, která se věnuje hudbě. Má housle, smyčec a stojan s notami a měla by vaše děti inspirovat. Hračkářská firma si od ní slibuje, že ji budou kupovat hlavně rodiče, jejichž děti chodí na hodiny hudby, nebo by byli rádi, aby se nějaké hudbě vůbec věnovaly.

Holčičky by totiž chtěly být jako ona, a proto začnou taky s houslemi. Mattel už sice kdysi vyrobil Barbie rockerku, ale to nemělo s výchovou nic společného, byla to prostě panenka s kytarou a tunami oblečků, ovšem svět vážné hudby, to už je něco jiného.

Ať už nová Barbie vliv na děti mít bude, nebo nebude, rozhodně je to rozumnější a výhodnější koupě než zvrácené hračkářské experimenty, o nichž jsme psali nedávno zde.

Související články

Další články