Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Rodiče popálené Týnuš Třešničkové: Skličující STRACH a OBAVY o život dcery!

Rodiče Týnuš Třešničkové mají strach o život dcery!
Zdroj: archiv
+ Dalších 65 fotografií
Popáleniny na 35 procentech těla Týnuš Třešničkové (22) se mohou hojit měsíce! Podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, chce i s přítelem Viktorem Hajíčkem zůstat ve špičkové nemocnici v Istanbulu. Návrat do Česka zatím není na pořadu dne. Rodiče slavné youtuberky musejí umírat strachem!

Ohnivé peklo v luxusní restauraci poznamenalo Týnuš Třešničkovou do konce života. V této chvíli je však nejdůležitější, aby se stav krásné youtuberky co nejrychleji zlepšil. Velkou oporou jí je v tureckém Istanbulu přítel Viktor Hajíček, který rovněž utrpěl vážná zranění, ale méně rozsáhlá.

S obavami z nejhoršího se teď musejí vypořádat rodiče Týnuš. Do redakce eXtra.cz se doneslo, že už delší dobu nemají sdílet společnou domácnost, nešťastná událost je ale určitě opět semkla. Tatínek Martin Třešňák se uzavřel před světem, na naše dotazy a vyjádření podpory vůbec nereagoval.

To mladší sestra Týnuš Martina Třešňáková kolem sebe hradby nestaví a snaží se přemýšlet optimisticky. „Všechno bude v pořádku, Týnka je v nejlepších rukou a bude o ni postaráno,“ prohlásila. Nezbývá než doufat, aby se její slova skutečně naplnila.

Restaurace Nusr-Et, kde k tragickému incidentu došlo, je v hledáčku tureckých kriminalistů. Bude se vyšetřovat, kdo za fatální ohnivý výbuch nese zodpovědnost. A Třešničková s Hajíčkem mohou podle právníků počítat s tučným odškodným.

Mohlo by vás zajímat

Další články