Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Rodiče Ornelly Koktové se rozvádějí! Máma pláče, táta to v sobě dusí!

Rodiče Ornelly Koktové se rozvádějí! Máma pláče, táta to v sobě dusí!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Tak tohle nikdo nečekal! Rodiče Ornelly Koktové (24) se po dlouhých letech v manželském svazku rozvádí. Důvodem jsou prý životní rozdíly mezi oběma. Redakce eXtra.cz oslovila mladou blondýnku s dotazem, co přesně stojí za rozpadem manželství.

Pro dcery Štikových to není příjemná situace, ale berou ji tak, jak je. "Od doby, co se se narodil můj syn Quentin se máma hodně změnila. Rozhodla se změnit svůj životní styl, začala chodit na večírky, s kamarádkami na výlety, začala žít svobodný život. Táta je flegmatik, který furt chodí do práce a mezi nimi vznikl komunikační rozdíl," přiznala nám Ornella s tím, že ji rozhodnutí překvapilo. "Táta to bere, jak to je. Nic si z toho nedělá, minimálně to v sobě potlačuje a neventiluje to kolem sebe. Máma střídá emoce, kdy jednou je smutná, podruhé je nadšená z nové životní etapy," upřesnila.

A jak to bude vypadat, až soud rozdělí jejich 25 let trvající svazek? Podle všeho se Ornellin otec odstěhuje. "Táta mámě všechno nechá, nic nepotřebuje," myslí si manželka Josefa Kokty a dodala, že jak jí tak sestře Charlottě není situace příjemná, ale respektují ji. "Pokud jim to pomůže ke spokojenosti, tak jejich rozhodnutí akceptujeme."

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy