Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rodiče Ondřeje Buchtely (†20) se vyrovnávají se smrtí syna: Nový člen rodiny jim možná uleví

Rodiče Ondřeje Buchtely (†20) se vyrovnávají se smrtí syna: Nový člen rodiny jim možná uleví
Zdroj: IG: @ondrej_buchtela
+ Dalších 12 fotografií
smrt hokejisty
Rodina nedávno zesnulého hokejisty Ondřeje Buchtely (†20) se rozhodla vnést do svého života trochu radosti. Maminka talentovaného sportovce na sociálních sítích informovala o tom, že si pořídili nového člena rodiny.

Rodiče přišli o milovaného Ondru teprve před pár týdny. Bolest v jejich srdcích je stále velká, ale možná právě pejsek, kterého si nedávno pořídili a pojmenovali ho "Buchtič", vnese do jejich života kapku radosti. Říká se, že zvířata léčí, třeba právě tento pejsek alespoň trochu zmírní jejich smutek.

Maminka Ondřeje o novém přírůstku do rodiny informovala přes fotku na sociální síti. "Krásnej, ty oči," napsala paní Evě Buchtelové jedna z uživatelek. Ta jí hned odpověděla: "Jako Buchtič."

Smutný příběh

Ondřej Buchtela prohrál svůj boj o život 24. července. Poté, co mu lékaři diagnostikovali vzácný nádor na srdci, měl mladý hokejista chuť i vůli bojovat. Jenže v Česku nebyl žádný odborník, který by dokázal nemoc vyléčit. Poslední týdny svého života tak hokejový talent strávil odkázaný na kyslík a invalidní křeslo, aniž by mu někdo mohl pomoct. Do poslední chvíle mu se vším pomáhala rodina i jeho přítelkyně Anna.

Talentovaný obránce byl odchovancem Slovanu Ústečtí Lvi, oblékal i dres Pirátů Chomutov nebo HC Benátek nad Jizerou. Za svou krátkou kariéru se dostal i do české reprezentace. V té prošel všemi mládežnickými kategoriemi.

Související články

Další články