Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Rodiče oběšené Terezky (†5) pod palbou kritiky: Jsou to slušní lidé, tvrdí sousedé

Rodiče oběšené Terezky (†5) pod palbou kritiky: Jsou to slušní lidé, tvrdí sousedé
Zdroj: Profimedia
Slovensko
Tragédie na Slovensku má dohru. Nejen že přišli o dceru, teď navíc rodiče pětileté Terezky (†5) čelí nenávistným komentářům, které se rojí na sociálních sítích. Známá rodičů prosí hatery, ať s útoky na rodinu přestanou.

Stačila chvilka nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Nešťastnou náhodou se ve středu při hraní na skluzavce oběsila na psím vodítku teprve pětiletá Terezka. K rodinné tragédii došlo ve slovenské obci Branč. "Nevíme, kdo hlídal holčičku," řekli webu Čas.sk zdrcení sousedé, kteří se shlukli nedaleko domu, kde se stala tragédie. Dále dodali, že jsou rodiče dívenky velmi slušní lidé.

Pokusy o záchranu byly marné

Na místo byli okamžitě přivoláni záchranáři a děvčátko se snažili oživovat půl hodiny. Všechny jejich pokusy o záchranu malé Terezky byly bohužel marné. Podle známé rodina zažívá nejhorší chvíle života a ze ztráty dcery jsou zcela zdrceni.

Zlé komentáře

Někteří ale neberou v potaz smutek rodičů. Po zveřejnění zprávy o neštěstí se začaly objevovat zlé komentáře, ve kterých hateři viní rodiče ze smrti Terezky, protože si holčička hrála bez dozoru. Rodičů se zastala jejich známá. „Prosím z úcty k rodině, kterou znám, zdržte se nenávistných reakcí. V tuto chvíli to mají i bez nich dost těžké. Jsou to dobří rodiče a je to velká tragédie a nešťastná náhoda,“ okomentovala nenávistné komentáře, které se objevily na sociálních sítích, známá rodiny Denisa M.

Rodiče mají kromě pětileté Terezky ještě jednu dcerku Tamarku (9), která chodí do třetí třídy. Ta byla v době nehody ve škole.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy