Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Rodiče malých tyranů, kteří brutálně ubili plameňáka, makají za svoje děti. V jihlavské zoo si odbyli první brigádu!

Rodiče malých útočníků si přišli škodu do zoo odpracovat.
10. března umučily v jihlavské zoo malé děti vzácného plameňáka. Kopaly do něj tak dlouho, až zahynul. Rodiče dětí se nakonec k celé situaci postavili čelem, slíbili zaplatit škodu a vše si odpracovat. Nyní už mají první brigádu za sebou. A pomáhali i malí útočníci.

Rodiče malých agresorů, kteří umučily plameňáka v jihlavské zoo, už mají za sebou první brigádu. K celé situaci se totiž postavili čelem a slíbili, že zaplatí škodu a vše si odpracují. Vydali se tak do jihlavské zoo, kde zametali přístupové cesty a pomáhali s úklidovými pracemi. Dokonce s sebou vzali i malé útočníky.

„Zatím tady byli jednou, pomáhali se zametáním přístupových cestiček po zimě,“ řekl idnes.cz mluvčí Zoo Jihlava Martin Maláč. „Nebyli jsme domluveni na pevném termínu, aby tady jen nepostávali, kdyby třeba nebylo zrovna co dělat. Dohoda proto zněla tak, že ve chvíli, kdy bude potřeba pomoc, tak oni dorazí. A také opravdu přišli,“ dodal.

A všichni byli překvapeni, že s sebou rodiče vzali i svoje děti, které jsou zodpovědné za smrt plameňáka. „Nechali jsme to vyloženě na zákonných zástupcích těch rošťáků, my jsme jim práci nakázat nemohli. A rodiče se k tomu postavili, myslím, dobře. Pojali to výchovně,“ vysvětlil Maláč. Škoda za plameňáka je několik desítek tisíc korun. Dosud ale uhrazena nebyla. Splacení ale ještě nějakou dobu potrvá. Rodina totiž na úhradu škody zatím nemá peníze.

Mohlo by vás zajímat

Další články