Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Rodiče mají strach o Alexu (15) a Natalii (13). Neviděli jste je?

Víte, kde mohou dívky být? Ihned volejte linku 158.
Policie pátrá po dvou dívkách z Prahy. Utekly z domova a nikdo neví, kde by mohly být. Patnáctiletá Alexa Hlaváčková byla naposledy viděna v úterý 19. ledna a třináctiletá Natalia Kadiatu Sissoko ve středu 20. ledna. Obě dívky jsou asi spolu a možná se ukrývají v nějakém obchodním centru.

Alexa odešla z domu krátce po hádce s její matkou, Natalia zase ve středu ráno odešla do školy, kam nedorazila. Od té doby ji nikdo neviděl. „Obě dívky jsou pravděpodobně na útěku spolu a mohly by se pohybovat po obchodních centrech v Praze,“ řekl mluvčí policie Jan Daněk.

Alexa Hlaváčková je 165 centimetrů vysoká, má štíhlou postavu, modré oči a dlouhé hnědé vlasy. Naposledy měla na sobě růžovočervenou bundu, černé kozačky a světlé modré kalhoty. Natalia Kadiatu Sissoko je vysoká 172 centimetrů, má štíhlou postavu, hnědé oči a delší černé vlasy po ramena a snědou pleť. Na sobě by měla mít černou bundu, černé boty a legíny. Můžete ji poznat i podle modré kabelky s mašličkou.

Pokud byste pohřešované dívky viděli nebo víte, kde můžou být, kontaktujte ihned linku 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články