Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rodí už za měsíc! Slavné těhulky Krejčíková, Tomešová a Leichtová se chystají na hypnoporod

Proč se připravují na hypnoporod?
+ Dalších 39 fotografií
Asi nejostřeji sledovaného těhulky v zemi Aneta Krejčíková (27), Míša Tomešová (27) a Kristýna Leichtová (32) mají každá měsíc před porodem. Aby nic nezanedbaly, připravují se i na moderní způsoby příchodů miminek na svět. Společně chodí na kurzy hypnoporodu!

Přelomovou metodou rodila Kate Middleton své zatím poslední princátko a hypnoporod možná čeká i okouzlující české herečky Anetu Krejčíkovou, Míšu Tomešovou a Kristýnu Leichtovou.

Společně se totiž přihlásily do speciálního kurzu. „Děkuji za krásné dva dny nalejvárny o hypnoporodu. Přála bych si, aby se jednou provždy zrušilo dogma „porod se musí přežít“ a nahradilo se třeba „porod se může prožít i užít,“ napsala Leichtová na Instagram.

Bylo to báječné! Skvělá atmosféra, lidi, přístup, informace, afirmace (jenom jsem si trochu přeseděla zadek. Už si doma cvičím lehkou jógu, trénuji s aniballem, masíruju hráz a přemýšlím pozitivně,“ dodala Leichtová.

Všechny tři krásky doprovodili jejich partneři, kteří se na potomky těší snad ještě víc než samotné nastávající maminky.

Mohlo by vás zajímat

Další články