Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Ročního syna shodil z mostu. Po hrůzném činu šel do hospody na panáka

VRAŽDA
Cesta pro obyčejný nákup se změnila v horor. Zak Eko (22) šel koupit mléko do obchodu a svého jedenáctiměsíčního syna vzal na předměstí britského Manchesteru s sebou. Když ale přecházel most, své dítě přehodil přes zábradlí do řeky. Po hrůzném činu se vydal do místního baru, kde si objednal panáka...

Očití svědci okamžitě upozornili policii a záchranáře. Otec dítěte zůstal čekat na místě, dokud si pro něho nedojeli policisté. Podle obsluhy v baru se muž po svém příchodu choval divně. Objednal si drink, ale neměl ani na zaplacení. Pak někdo z hostů zavolal na policii: „Myslím si, že tu máme toho, koho hledáte,“ řekl oznamovatel.

Během záchranné operace, při které záchranáři vytáhli dítě z vody asi 90 metrů od mostu, se nepovedlo mladý život zachránit. „V řece bylo hodně malé dítě, vypadalo jako panenka,“ řekl jeden z očitých svědků webu Dailymail. „Když nastal poplach, myslel jsem, že je někdo na útěku, že někoho hledají. Všude kolem lidi křičeli, že nějaký chlap hodil novorozeně do řeky,“ dodal jiný.

Policie muže umístila do cely a po několika hodinách ho oficiálně obvinila z vraždy. Motiv činu není zatím znám. Lidé na místo neštěstí začali nosit květiny.

Související články

Další články