Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Roční období, ve kterém jsme se narodili, ovlivňuje povahu. Kdo má deprese a kdo je optimista?

Povahu ovlivní jednotlivá roční období.
Zdroj: Profimedia
Na světě můžeme spatřit široké množství povah, za které pochopitelně může především genetická výbava. Přesto náš charakter neovlivňuje jen matka s otcem, ale i roční období, ve kterém jsme narozeni. Někdo má sklon k depresím a jiný je optimista.

JARO

Lidé narození na jaře mají rádi přírodu a inklinují k ní. Nejraději by strávili celý život na výletech. Rozhodně je nebaví být doma a koukat se s partnerem na televizi. Co se týká osobního života, dávají přednost dlouholetým vztahům, kde si partnera hýčkají a dělají vše proto, aby jejich vztah nebyl stereotypní a bez vášně. Práce je naplňuje, ale na kariéru si nepotrpí. Vysoké posty přenechávají ambicióznějším kolegům. Rodinné zázemí je pro ně nade vše.

LÉTO

V létě se rodí optimisté, kteří mají slunce v duši. Důležitá je pro ně láska, a to i ta fyzická. Té se oddávají rádi a často. Na rozdíl od jarních tvorů si na dlouhodobé vztahy nepotrpí, ale spíše si užívají. Rozhodně to nejsou samotáři a dávají přednost velkému kolektivu, ve kterém se cítí přátelsky. V práci jsou rádi vůdci a nenechají si do věcí moc mluvit. Pokud jim chcete poradit, musíte opatrně. K srdci si radu vezmou, ale musí to být od člověka, kterému věří a mají k němu respekt.

PODZIM

Podzimní lidé jsou vyrovnaní sami se sebou a vnášejí do místnosti klid. Často jsou v popředí nějaké firmy nebo podnikají sami na sebe. Téměř nikdy se nepouštějí do hádek a raději si své problémy nechávají pro sebe. Mají vždy realistický pohled na věc, ale ve skrytu duše jsou romantici se smyslem pro humor. Musíte se jim ale dostat pod kůži, abyste je pochopili. Ve vztazích jsou stálí a na skandály si nepotrpí.

ZIMA

Depresemi a negativistickým pohledem na svět se vyznačují lidé, kteří se narodili v zimě. Chladné počasí vám zkrátka úsměv na tváři nevykouzlí, i proto se jedná spíš o pesimistické jedince, kteří ale vždy pracují s vervou. V osobním životě tráví čas spíše samotářsky. Bujaré večírky a široký kolektiv přátel jim nic neříkají. Mají pár kamarádů a s těmi tráví čas. Důležité je pro ně mít rodinné zázemí.

Související články

Další články