Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Rockový večer ve StarDance: Okouzlily vnady Kostkové a Leichtové. Tanec u tyče ji ale nezachránil a šla z kola ven!

Rockový večer ve StarDance: Okouzlily vnady Kostkové a Leichtové. Tanec u tyče ji ale nezachránil a šla z kola ven!
Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 5 fotografií
Je za námi další kolo StarDance a dnes to bylo hodně zajímavé. Poprvé si soutěžící vyzkoušeli rockový večer a většině z nich to sedlo. V příštím kolem už ale bohužel neuvidíme Kristýnu Leichtovou, se kterou se diváci rozloučili. Přitom byla jedna z mála, která dokázala oživit celou soutěž. Porotě se nejvíce líbila Jana Plodková, která dostala čtyři desítky.

Další kolo taneční soutěže StarDance je za námi. Tentokrát jsme si mohli užít rockový večer a byl hodně zajímavý. Sexy oblečky, těsné korzety, prostě rock jaksepatří! Bezkonkurenčně vyhrála Jana Plodková. Velkým překvapením ale bylo, že celou soutěž musela opustit Kristýna Leichtová

I přes to, že zazářila a předvedla sexy tanec u tyče, diváci ji poslali domů. Byla bezkonkurenčně největší kočkou ve StarDance! A konečně jí kostymérky oblékly něco vkusného a sexy. Upnuté šaty a sexy pohledy z ní dělaly pořádnou dračici. Rockový večer jí prostě sedl! Kristýna tak nudnou soutěž trochu rozjela a bylo se na co dívat Bez ní bude soutěž ještě větší nuda.

Aspoň, že tam máme Terezu Kostkovou. Všechny oči mířily i na její dekolt. Moderátorka měla tentokrát holá ramena, nevypadala usedle a seklo jí to. Omládla snad o několik let! Kdo ale nudil, byl opět Marek Eben. Jeho vtipy už nikoho nezajímají, měl by se spíše víc odvázat a nebýt tak upjatý

Tanec očividně jde i Janě Plodkové, která snad ovládla celou StarDance a porota ji boduje vysokými čísly. To uvidíme v příštích kolech, jestli se dostane až do samotného finále.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy