Další kolo taneční soutěže StarDance je za námi. Tentokrát jsme si mohli užít rockový večer a byl hodně zajímavý. Sexy oblečky, těsné korzety, prostě rock jaksepatří! Bezkonkurenčně vyhrála Jana Plodková. Velkým překvapením ale bylo, že celou soutěž musela opustit Kristýna Leichtová.

I přes to, že zazářila a předvedla sexy tanec u tyče, diváci ji poslali domů. Byla bezkonkurenčně největší kočkou ve StarDance! A konečně jí kostymérky oblékly něco vkusného a sexy. Upnuté šaty a sexy pohledy z ní dělaly pořádnou dračici. Rockový večer jí prostě sedl! Kristýna tak nudnou soutěž trochu rozjela a bylo se na co dívat. Bez ní bude soutěž ještě větší nuda.

Aspoň, že tam máme Terezu Kostkovou. Všechny oči mířily i na její dekolt. Moderátorka měla tentokrát holá ramena, nevypadala usedle a seklo jí to. Omládla snad o několik let! Kdo ale nudil, byl opět Marek Eben. Jeho vtipy už nikoho nezajímají, měl by se spíše víc odvázat a nebýt tak upjatý.

Tanec očividně jde i Janě Plodkové, která snad ovládla celou StarDance a porota ji boduje vysokými čísly. To uvidíme v příštích kolech, jestli se dostane až do samotného finále.