Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Rockový pohřeb Miroslava Imricha z Abraxasu: Loučil se i nenápadný bratr Petra Jandy

Pohřeb Miroslava Imricha.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 71 fotografií
Pohřeb

Zpěvák Miroslav Imrich (†71) se léčil s rakovinou v posledním stadiu. Svůj život se ale rozhodl skončit sám. Z nemocnice odešel domů, kde nechal dopis na rozloučenou, a následně skočil pod vlak na železniční trati u Uhříněvsi. Poslední rozloučení se zpěvákem rockové skupiny Abraxas proběhlo ve čtvrtek 16. května ve Strašnicích, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz.

Miroslav Imrich se do povědomí veřejnosti zapsal jako zpěvák rockové skupiny Abraxas a posléze i poprockového Tanga. V pražském Motole se měl léčit s rakovinou v posledním stadiu a věděl, že se blíží jeho konec. I z toho důvodu podle Blesku odešel z nemocnice domů, kde nechal dopis na rozloučenou.

Posléze se vydal k železniční trati mezi Uhříněvsí a Kolovraty, kde skočil pod vlak. Stalo se tak nedaleko místa, kde v roce 2014 spáchala stejným způsobem sebevraždu Iveta Bartošová.

Pohřeb zpěváka

Poslední rozloučení se zpěvákem se uskutečnilo ve čtvrtek 16. května od dvanácti hodin ve Strašnicích. Smuteční hosté se začali scházet po jedenácté. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která sledovala dění. Do Strašnic dorazil například Ota Balage či Doktor Buben.

Během obřadu vystoupila v síni kapela, která zahrála několik písní skupiny Abraxas. Přítomní začali ihned tleskat do rytmu a podupávat nohama. Na konci pískali a křičeli jako na pořádném rockovém koncertě.

Hostů bylo opravdu mnoho, všichni smutní nad náhlou ztrátou legendárního rockera. Plno z nich doneslo Imrichovi květinu. Je vidět, že na něj s láskou vzpomínají. Přítomni byli samozřejmě členové kapely Abraxas v čele s frontmanem Slávkem Jandou. Ten je mladším bratrem lídra Olympicu Petra Jandy, před mnoha lety se ale pohádali o dědictví a od té doby spolu nemluví.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy