Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Rocker Ozzy Osbourne se změnil k nepoznání: Parkinsonova choroba si vybírá svou daň

Ozzy Osbourne se změnil k nepoznání.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Proměna

Rocková legenda Ozzy Osbourne (74) vyděsila fanoušky. Zahraniční fotografové Ozzyho zachytili, jak šel s pomocí asistentky nakupovat potraviny v obchodě v kalifornském Los Angeles. Zpěvák vypadal na fotografiích unaveně a nemocně, při chůzi si musel pomáhat holí. Čím dál více se na něm podepisuje Parkinsonova choroba.

Čtyřiasedmdesátiletý bývalý člen rockové skupiny Black Sabbath Ozzy Osbourne byl vyfocen, jak vyráží na předvánoční nákupy. Zamířil i s asistentkou do obchodů v Los Angeles. Při chůzi mu musela pomáhat nejen zmíněná žena, ale i hůl, o niž se zpěvák opíral.

Ačkoli Ozzy Osbourne stále vydává nová alba, jeho zdravotní stav mu nedovolí se vrátit na pódia. Zpěvák se potýká s řadou zdravotních problémů. V minulosti prodělal koronavirus, operovali mu krk a bojuje s Parkinsonovou chorobou, jak píše web Prevention.

Parkinsonova choroba

Kvůli Parkinsonu má Ozzy problémy s chůzí. „Myslíš si, že zvedáš nohy, ale tvé nohy se nehýbou,“ prozradil před časem v jednom z rozhovorů. „Mám pocit, že chodím v olověných botách,“ doplnil. Kromě toho prozradil i to, že se potýká s depresemi a musel začít brát antidepresiva.

V rozhovoru pro Good Morning America v roce 2020 Ozzy řekl, že bez své ženy Sharon, s níž je od roku 1979, by nemoc nezvládl. „Bez mé Sharon bych byl pryč. Občas se trochu pohádáme, ale jinak jedeme dál a pokračujeme,“ uvedl.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy