Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Robinsonův ostrov: Podívejte, jak TLUSTÁ intrikánka Iveta umí svým hbitým jazýčkem krásně LÍZAT červa!

+ Dalších 22 fotografií
Jsme u šestého dílu reality show Robinsonův ostrov a začíná jít opravdu do tuhého. Soutěžící z hladu už jedí všechno, co jim padne pod ruku. Snaží se lovit potravu v moři, jedí mravence, pochutnávají si na pečené kryse. Trafikantka Iveta dokonce ochutnala červy.

Reality show Robinsonův ostrov je opravdu drsná hra s přísnými pravidly, kterou nemůže zvládnout každý. Už je za námi šestá epizoda a na soutěžících je pomalu znát trest z nedostatku jídla a únava. Ne všichni jsou natolik psychicky a fyzicky zdatní, aby vydrželi takový nápor.

Někteří soutěžící, jako třeba Iveta, si byli moc dobře vědomi už od začátku toho, že po fyzické stránce nebudou patřit ke špičce. Proto museli už od začátku začít dobře taktizovat. Iveta měla hned na začátku tu výhodu, že byla na ostrově jako první.

Tuhle šanci na výhodu si nenechala ujít a zásoby jídla, které měly na ostrově čekat na zbytek soutěžících, poschovávala všude možně. Když celému týmu začalo docházet jídlo a trpěli hladem, začala postupně jídla vytahovat. To se samozřejmě setkalo s velkou kritikou.

Ale trafikantka Iveta je moc dobrá intrikánka, takže si své konání dokázala perfektně obhájit. „Schovala jsem to, protože kdybyste měli dostatek jídla už od začátku, určitě byste to už snědli. Tak to vytahuji postupně a vydrží nám to jídlo alespoň delší dobu.“ Soutěžící nakonec taktiku Ivety neprokoukli a uznali, že to byl dobrý tah.

Nicméně postupem času jídlo docházelo a bylo třeba se podívat i po jiných zdrojích obživy než jen těžit z výher v soutěžích. V reality show Robinsonův ostrov dohnal hlad soutěžící k tomu, že dokonce ulovili krysu na pláži a snědli ji. Také si pochutnali na mravencích a největší korunu tomu nasadila opět Iveta. Ta zkusila ochutnat lahodné červíky.

Související články

Další články