Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Robinsonův ostrov ovládla hysterie: Soutěžící se psychicky hroutí a nezvládají emoce!

Velmi těžce to snášejí.
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 24 fotografií
Do konce reality show Robinsonův ostrov zbývají pouhé dva díly. Nálada mezi zbytkem soutěžících je nepopsatelná. Na každém z nich jde jasně vidět, že ty peníze chtějí dostat za každou cenu. Úsměv na tvářích Robinsonů dávno nehledejte. Teď se mnohem častěji hádají, hroutí a brečí. Přestávají to snad zvládat?

Minule se v show Robinsonův ostrov prakticky o všem rozhodlo. Na Blanku, Petra a Martina čekal poslední duel na Ostrově vykoupení. Vítěz tohoto souboje se vrátil do hlavní hry, a to přímo na kmenovou radu, kde na něj již čekali Terry, Mirek, Zina a Martina.

Mnozí lidé sázeli že vyhraje právě Petr, který obstál už v plno jiných výzvách. Překvapivě ale zvítězil Martin. Celá pětice pak rozhodla o tom, kdo jako další definitivně opustí soutěž a usedne do poroty, která ve finálové epizodě zvolí vítěze celé reality show.

Robinsoni se nakonec shodli na tom, že to bude právě Mirek. Na ostrově tak zůstává už jenom Martina, Tereza, Zina a v poslední době labilní Martin. Atmosféra na ostrově je hodně vypjatá. Zejména drsňačka Martina Fialková to zjevně nedává a ustavičně pláče.

Martinovi je také čím dál tím méně do zpěvu. Na soutěžících jde jasně vidět, že každý z nich by chtěl vyhrát výhru 2,5 milionu korun a získat titul druhého českého Robinsona. Zvládnout dojít do finále ale všichni? Nebo se někdo z nich psychicky zhroutí?

Související články

Další články