Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Robinsonův ostrov 2 má další sexy soutěžící! Modelka Barbora je v druhé řadě nejžhavější bojovnicí

To je tělo.
Zdroj: Radim Kořinek
+ Dalších 9 fotografií
Barbora Mudrochová je další z účastníků populární reality show Robinsonův ostrov 2. Druhá sezona přináší jednu kočičku za druhou a vypadá to na sexy holky a nádherná těla. Barbora ale vede, není divu, že se živí jako modelka.

Do druhé řady se přihlásilo více než šest tisíc odvážlivců, kteří nemají strach zkusit něco úplně nového. Všichni se ale na vysněný ostrov dostat nemohli. Z velkého počtu přihlášených odjelo na Filipíny devatenáct odvážlivců, kteří se utkají o výhru 2,5 milionu korun.

Další žhavou adeptkou na výhru v reality show Robinsonův ostrov 2 bude plavovlasá modelka Barbora Mudrochová (26) z Pardubic, která má rozhodně co předvést! Modelingem se živí už delší dobu a při pohledu na její luxusní křivky budou mít spolusoutěžící opačného pohlaví zřejmě co dělat, aby se udrželi.

Barbora má nejen sexy tělo, ale také obličej panenky a i když na ostrově nebude mít možnost se upravovat či jakkoliv zkrášlovat, nemusíte věšet hlavu, při pohledu na její fotografie zjistíte, že její krása je přirozená a nepotřebuje tuny make-upu.

Málokdo by do této něžné dívky řekl, že také tetuje, i když sama žádné tetování nemá, nebo aspoň ne na viditelném místě. Modelingu se věnuje už od základní školy a má za sebou velké úspěchy a světoznámé značky.

Pro eXtra.cz řekla: „Do soutěže jsem se přihlásila, jelikož jsem chtěla ukázat, že krása není všechno. Jsem velká bojovnice, umělecky nadaná, ráda jezdím na longboardu a cvičím jógu. Jsem také svobodná a bezdětná,“ prozradila Barbora Mudrochová.

Co myslíte, podaří se této nádherné blondýnce dostat do finále a vyhrát pohádkových 2,5 milionu korun?

Související články

Další články