Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Robinsonův ostrov 2 bude plný kočiček! Smyslná zrzka Jana pořádně zamíchá karty

To je kus!
+ Dalších 6 fotografií
Jana Bauerová (28) je další z mnoha sexy adeptek na výhru druhé řady populární televizní show Robinsonův ostrov. Jana je feministka, veganka a tak trochu ji vyhublé modelkovské postavy soupeřek vyvedly z míry.

Sexy zrzka Jana Bauerová se živí jako vychovatelka a její druhá práce je asistentka pro děti s autistickou poruchou nebo děti s nižším IQ. „Tušila jsem, že to bude skvělá průprava na soužití s lidmi na ostrově,“ dodala Jana.

Nikdy se moc nevěnovala sportu a fyzickým aktivitám, a to ji dost na Filipínách rozhodilo po boku hubených holek. Zrzavá kráska se spíše ráda věnuje kulturnímu vyžití, ráda čte a zajímá se o oku libé věci.

Prozradila o sobě také spoustu další detailů: „Mám ráda vše francouzské, kari a sprostá slova. Z lásky k nim mě možná po odvysílání vyhodí z práce, ale z toho se snad nepose*u!“ Jana je opravdu smyslná a upovídaná žena.

Prozradila také, že nikdy nepřestane bojovat za práva společensky znevýhodněných lidí. Je mírumilovná osoba, která chrání slabší a kdo není minimálně stejně mírumilovný jako ona, nejraději by ho zabila.

Co zřejmě bude zajímat všechny fanoušky, je, že Jana je nezadaná, i když při pohledu na ni se tomu jen těžce věří. Zatím je také bez dětí a momentální stav jí vyhovuje takový, jaký je. Pochází a žije v Děčíně, kde žije i její velký idol, kartářka Jolanda, dodala Janina s úsměvem.

Povede se Janě získat titul druhého Robinsona?

Mohlo by vás zajímat

Další články