Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Robinsonův ostrov 2 bude masakr: Soutěžící Zina málem usekla kolegyni hlavu mačetou! VIDEO

+ Dalších 27 fotografií
Další soutěžící z Robinsonova ostrova 2 je Zina Šímová (38) z Litvínova. Telefonní operátorka se toho nebojí. Miluje totiž nebezpečí a extrém a v druhé řadě této reality show se jí ho dostane více než dost. Tvrdí, že v životě už spadla na samé dno a nic ji tedy nemůže překvapit.

Zina Šímová je osmatřicetiletá telefonní operátorka z Litvínova, která se rozhodla přihlásit do druhé řady reality show Robinsonův ostrov, protože miluje nebezpečí a extrém. „Nerada bych se kvůli svému zdravotnímu stavu stavěla do pozice nemocné chudinky. V životě už jsem spadla na samé dno, takže mě nemůže jen tak něco překvapit. Baví mě nevědět, co bude,“ přiznává otevřeně.

Sama Zina o sobě tvrdí, že je neřízená střela, za nic se nestydí a na ostrově přežije, protože je zvláštní a jedinečná. Zná svoje slabiny i silné stránky. „Vím, že fyzicky nikoho neporazím, ale v mluvení na mě nikdo nemá. Mám nakažlivě veselou náladu a kdo mě pozná, už nikdy nezapomene.“

S láskou na ni bude vzpomínat i Terry, které na ostrově málem usekla mačetou hlavu. „Chtěla jsem pomoct Zině se sekáním mačetou, měla totiž obráceně ostří. A málem mi usekla hlavu.“Co myslíte, má Zina šanci vyhrát Robinsonův ostrov 2?

Související články

Další články