Tereza DuškováBarbora Mudrochová se zúčastnily druhé řady reality show Robinsonův ostrov. Pravdou sice je, že ani jedna ze zmíněných Robinsonek nevyhrála vysněnou sumu, ale soutěž jim dost pomohla k tomu, aby nasbíraly dostatek fanoušků a jen tak se na ně nezapomnělo.

Největší zájem zaznamenala jednoznačně Tereza Dušková, kterou si lidé zamilovali od prvního okamžiku. Pohledná mladá dívka s přírodními čtyřkami. Na takovou šťabajznu se koukalo moc dobře, navíc Tereza byla hodně zdatná i v soutěžích, což bylo její velké plus.

Naopak Barbora to měla trošku těžší. S některými soutěžícími si nesedla hned od začátku a trvalo dost dlouho, než se začlenila do kolektivu. Spoluhráči měli k Barboře stále nějaké výhrady, ale na druhou stranu právě kritika Báru posílila.

Na začátku hry to byla uťápnutá puťka, kterou nikdo nebral v potaz, a na konci už dokázala jasně a hlasitě říct svůj názor. Většina fanoušků básní o Terry, jaká že to je rozkošná kočka. Jenomže i Barbora ze sebe umí udělat pořádnou rajdu.

Před nějakou dobou nafotila poměrně dost žhavé snímky a Tereze začíná dost šlapat na paty. Která Robinsonka se líbí více vám?