Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Robinsonky bojují s upadající slávou vlastními těly: Barbora se rozjela, Terry dochází dech!

Tak která?
+ Dalších 12 fotografií
Dvě krásné Robinsonky, Tereza Dušková (22) a Barbora Mudrochová (26), nechtějí nic nechat náhodě. Moc dobře vědí, že show Robinsonův ostrov je dávno za námi a brzy je nahradí noví soutěžící, o které bude zájem a na ty minulé si už nikdo nevzpomene. Proto bojují o pozornost, jak umí. Obě dvě nafotily dost žhavé fotky a fanoušci doslova slintají.

Tereza DuškováBarbora Mudrochová se zúčastnily druhé řady reality show Robinsonův ostrov. Pravdou sice je, že ani jedna ze zmíněných Robinsonek nevyhrála vysněnou sumu, ale soutěž jim dost pomohla k tomu, aby nasbíraly dostatek fanoušků a jen tak se na ně nezapomnělo.

Největší zájem zaznamenala jednoznačně Tereza Dušková, kterou si lidé zamilovali od prvního okamžiku. Pohledná mladá dívka s přírodními čtyřkami. Na takovou šťabajznu se koukalo moc dobře, navíc Tereza byla hodně zdatná i v soutěžích, což bylo její velké plus.

Naopak Barbora to měla trošku těžší. S některými soutěžícími si nesedla hned od začátku a trvalo dost dlouho, než se začlenila do kolektivu. Spoluhráči měli k Barboře stále nějaké výhrady, ale na druhou stranu právě kritika Báru posílila.

Na začátku hry to byla uťápnutá puťka, kterou nikdo nebral v potaz, a na konci už dokázala jasně a hlasitě říct svůj názor. Většina fanoušků básní o Terry, jaká že to je rozkošná kočka. Jenomže i Barbora ze sebe umí udělat pořádnou rajdu.

Před nějakou dobou nafotila poměrně dost žhavé snímky a Tereze začíná dost šlapat na paty. Která Robinsonka se líbí více vám?

Mohlo by vás zajímat

Další články