Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Robinsonka Terry všechny šokovala vizáží: Z umaštěné a upocené bosorky hvězdou večera!

To je rozdíl že?
Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
Tereza Dušková (22) patří jednoznačně mezi nejvýraznější soutěžící Robinsonova ostrova. Hned od začátku si spoustu lidí získala svým vtipem, krásou a upřímností. Je pravda, že sem tam Terry intrikovala, ale to se v takové hře dá přeci očekávat. Kráska byla žhavou adeptkou na výhru, ale bohužel to trošku zkazila závěrečnou řečí, a tak se stal druhým přeživším Robinsonem její protihráč Martin Složil (30). Terry samozřejmě nesměla chybět na závěrečné párty Robinsonů, kde vypadala opravdu úchvatně.

Do trojice nejlepších se dostali Martin Složil, Tereza Dušková a Martina Fialková. Fanoušci byli přesvědčeni o tom, že Robinsonův ostrov vyhraje právě půvabná Terry. Byla žhavou favoritkou a nikdo si nemyslel, že by reality show mohla dopadnout jinak.

Robinsonův ostrov je ale plný nečekaných situací a nikdy nevíte, jak věci skutečně dopadnou. Tereza si velmi uškodila závěrečnou řečí, kvůli které nakonec nevyhrála. Minulý týden se konal večírek Robinsonova ostrova, kde kráska nesměla chybět.

Všichni moc dobře vědí, že Terry je jedna z nejkrásnějších Robinsonek. Na televizních obrazovkách ji diváci vídali nenalíčenou a neupravenou. Proto, když se ukázala na párty, všichni žasli. Stačilo pár šminek a triků a z umaštěné Terry byla rázem hvězda první velikosti.

Podívejte se na to, jak Robinsonka vypadá, když si ji vezmou do parády pořádní odborníci.

Související články

Další články