Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Robinsonka Terry už neví, jak zaujmout: Žhavé tělíčko dávno předvedla, tak zkouší tuhle odpornost!

Tyhle tři věci diváci na Tereze milují.
Zdroj: instagram
+ Dalších 20 fotografií
Robinsonův ostrov skončil před půl rokem a zájem o Terezu Duškovou (22), která soutěž málem vyhrála, pomalu ale jistě opadává. Svoje bujné vnady už vystavila všude, kde jenom mohla a víc už neumí. Ale protože sláva je opojná, dělá Terry všechno pro to, aby o ni jen tak nepřišla.

Nechybělo málo a Tereza Dušková se mohla stát první vítězkou Robinsonova ostrova. Jenže v závěru udělala chybu, ze které se už nedalo vybruslit. A tak skončila druhá a nebýt slušného hrudního arzenálu, už by si na ni nikdo nevzpomněl.

Jenže ani velká prsa už netáhnou tak jako dřív. Na hrdinství není čas, protože sláva, na kterou si Terry zvykla, mizí stejně rychle jako písek v přesýpacích hodinách.

Od Terry přišel poslední tah, jímž na sebe ještě může upozornit. Dvaadvacetiletá kráska prodává svoje plavky, ve kterých trávila většinu času na Robinsonově ostrově. Dostaly tam pořádně zabrat a vzhledem k tomu, že holení jakýchkoliv částí těla měli všichni přísně zakázáno, nechceme si ani domýšlet, v jakém jsou bikiny stavu.

„Je tady někdo, kdo by chtěl mé robinsonské plavky?“ ptá se Terry nenápadně, ale moc dobře ví, že tím strhne další a pravděpodobně poslední vlnu zájmu o sebe.

Kdo se chce v šoubyznysu udržet, nesmí usnout na vavřínech. Tak se tím řiď, Terezo, šanci ještě máš!

Související články

Další články