Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Robinsonka Terry se předvedla ve své nejlepší formě a ukázala zatraceně žhavého přítele!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 24 fotografií
velká galerie
Na hvězdičky Robinsonova ostrova si už pomalu nikdo ani nevzpomene. Čestnou výjimkou je pohledná Tereza Dušková (23), která dokázala diváky zaujmout nejenom svým perfektním vzhledem, ale také povahou. Pravdou je, že o milionovou výhru přišla kvůli vlast blbosti, ale i přesto jí reality show přinesla do života víc, než čekala.

Tereze Duškové můžeme říct, že je to opravdová Robinsonka. Krásná dívka, která má všechno, co pořádná ženská potřebuje. Jiné holky by daly cokoliv za to, aby mohly vypadat jako účastnice Robinsonova ostrova.

Zatímco během celé show i po ní Terry provokovala zejména pánské obecenstvo svými křivkami a byla nezadaná, v současné době je zamilovaná až po uši. Svoji lásku ze začátku tajila, ale momentálně se pohledným fešákem chlubí na sociálních sítích, jak jen může.

A není se čemu divit. Terezin přítel je opravdu kus a má velké štěstí. Robinsonka se svým klukem cestuje po světě a fanoušky zásobuje pěkně pikantními fotkami. Naposledy ukázala fotku pod vodou, kde nešlo přehlédnout její výstavní čtyřky. Pokud vás zajímá další nálož odvážných fotek, mrkněte se do galerie.

Související články

Další články