Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Robinsonka Terry obrátila: Nechtěla chlapy ani vidět, teď se bude vdávat! Kdo ji sbalil?

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
svatba
Robinsonka Tereza Dušková (22) přišla s ohromnou novinkou. Ještě před pár měsíci se účastnice reality show Robinsonův ostrov dušovala, že žádný vztah rozhodně nehledá a chce mít čas pro sebe, v současné době je všechno jinak. Pohledná brunetka je evidentně až po uši zamilovaná a prozatím svého snoubence tají. Redakci se ale přece jenom podařilo zjistit pár informací.

Tereza Dušková byla jednoznačně jednou z nejvýraznějších účastnic drsné reality show Robinsonův ostrov Terry se vyznačovala hlavně tím, že to byla hráčka se vším všudy a taky se na ni dalo koukat.

Ještě před pár měsíci redakci eXtra.cz prozradila, že vztah žádný nehledá a chce se soustředit zejména hlavně sama na sebe. Jenomže tahle informace už není ani zdaleka pravdivá. Krásná Robinsonka uveřejnila na sociálních sítích fotku, z níž je jasné, že se za chvíli bude vdávat.

Tereza však zůstává tajemná a ani k fotce se snubním prstýnkem nenapsala ani řádku. Redakci se ale přece jenom podařilo zjistit něco navíc. "Je to opravdu ta pravá láska. Našla jsem ho úplně náhodou a brzy zveřejním, o koho jde," řekla nám Terry s úsměvem.

Všichni pánové, kteří si na tuhle krásku brousili zuby, si musí nechat zajít chuť Snoubenec žhavé Robinsonky není podle jejích slov jen tak člověk z lidu. Mělo by se jednat o nějakou veřejně známou osobnost.

Sledujte eXtra.cz a v odpoledních hodinách se dozvíte, o koho jde!

Související články

Další články