Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Robinsonka Terry nikdy nevypadala lépe: Mlsné kocoury aby odháněla vidlemi

Takhle dobře Tereza ještě nevypadala.
+ Dalších 20 fotografií
Robinsonka Tereza Dušková (22) opravdu zraje do krásy. V době, kdy v reality show začala, měla Tereza poměrně velké komplexy. Někteří lidé se tomu sice divili, protože byli přesvědčeni o tom, že půvabná brunetka má dokonalou postavu od počátku. Pravdou je, že opravdu měla co zlepšovat. Nyní, jak se zdá, si Tereza pořádně mákla a je ve své životní formě.

Tereza Dušková patří jednoznačně mezi nejvýraznější a nejpůvabnější soutěžící z drsné reality show Robinsonův ostrov. Lidé si tuhle hnědovlasou krásku okamžitě zamilovali. Terry jim učarovala svojí upřímností a dravostí.

Nejenom že se na tuhle odvážnou Robinsonku hezky koukalo po fyzické stránce, protože její přednosti byly nepřehlédnutelné, ale jako jedna z mála žen dokázala obstojně ustát téměř každou soutěž.

Terry byla právě ta, u které si lidé říkali, že by mohla vyhrát druhou sérii Robinsonova ostrova. Nakonec se to sice nepovedlo, protože Tereza při závěrečné řeči rychleji mluvila, než přemýšlela, ale dotáhnout to do trojky nejlepších je úctyhodný výkon.

Po skončení soutěže Tereza ještě více zamakala na své postavě a nyní je snad ve své životní formě. Fanoušci se shodují na tom, že nikdy nevypadala lépe. Chlapi se o ni doslova předhánějí a div je Robinsonka neodhání od sebe vidlemi.

Mohlo by vás zajímat

Další články