Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Robinsonka Terry neustále rajcuje pány svými přednostmi: Proč je ale tohle tělíčko stále samo?

Proč je tohle tělíčko stále samo?
+ Dalších 24 fotografií
Tereza Dušková (22) je jednoznačně jednou z nejvýraznějších soutěžících z reality show Robinsonův ostrov. Hned od začátku si ji lidé oblíbili pro její upřímnost a chuť vyhrát. Půvabná brunetka nakonec sice nevyhrála, ale dostala se alespoň do trojice nejlepších. V posledních dnech na sociálních sítích pořádně provokuje svým tělíčkem. Jak je ale možné, že je Tereza stále sama?

Pohledná účastnice reality show Robinsonův ostrov Tereza Dušková v současné době vypadá opravdu perfektně. Zdá se, že konečně dosáhla své vysněné postavy. Byly ale doby, kdy se na sebe nemohla ani podívat.

Přitom by jeden řekl, že už na začátku soutěže vypadala perfektně. Ona si to však nemyslela. „Na začátku jsem byla fakt nechutná a bylo mi ze sebe strašně smutno. Zároveň když to člověk vidí, tak se vzchopí a řekne si dost a nejez, anebo dost a cvič," nechala se slyšet v jednom z rozhovorů pro eXtra.cz.

Nikdo z ostatních účastníků Robinsonova ostrova rozhodně není po skončení show tak úspěšný jako Tereza. Občas se postaví před fotoaparát jako modelka nebo se také stala tváří několika reklam.

Terry zkrátka nyní vypadá lépe než kdy jindy. Jak je ale možné, že takové rajcovní tělíčko je stále samo? Terry se na prvním setkání Robinsonů s fanoušky svěřila, že přítele momentálně nehledá, je tři roky sama a zatím to nehodlá měnit.

Tereza je zkrátka samostatná žena, která nepotřebuje, aby si ji vydržoval nějaký chlap a ona skákala podle toho, jak on si přeje. Robinsonka má plno práce a zakázek, takže na lásku nezbývá moc času, ale my věříme, že někdo jako Terry si v pravou chvíli určitě někoho najde a nebude s tím mít nejmenší problém.

Mohlo by vás zajímat

Další články