Už za pár dní bude konečně rozhodnuto o tom, kdo ze soutěžících získá titul druhého českého Robinsona a odnese si domů výhru 2,5 milionů korun. Šance jsou poměrně vyrovnané. Kupodivu se na ostrově drží i hráči, kteří jsou od začátku považováni za ty nejslabší.

Je jasné, že čím více se hra blíží ke svému konci, tím je atmosféra napjatější. Zejména ženy nemají kolikrát daleko k slzičkám. Velké šance na úspěch má stále půvabná Tereza Dušková, která se téměř v každém díle překonává.

I přesto, že Terry a ostatní zbylé Robinsony trápí nedostatek potravin, špatná hygiena a úmorné vedro, tak do výzev o odměnu a imunitu dávají úplně všechno. Fanoušci Terry milují a dávají jí hodně najevo, že se jim líbí, jak Tereza vypadá.

A proč by toho tedy Terry nevyužila a své fanoušky trochu nepoškádlila? Terry zveřejnila fotku na sociálních sítích, kde je pouze ve spodním prádle a na lidi špulí svůj rozkošný zadeček. Pravda je, že čas od času brunetka zveřejnila odvážnější fotku, ale k něčemu takovému se odhodlala poprvé.

Tak snad to nebyla jen světla výjimka a podobných fotek bude jen přibývat.