Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Robinsonka Petra Palusková šokuje: Intenzivně hledá chlapa, který by jí udělal dítě! Jdete do toho?

Petra si přeje miminko!
+ Dalších 77 fotografií
Petra Palusková je výkvětem reality show Robinsonův ostrov. Plastiková playmate se pověstná tím, že ze sebe často a ráda chrlí moudra, která by se měla vytesat do kamene. Petra sice působí jako pořádná rajda, ale jak se zdá, tak jí začínají pomalu tikat biologické hodiny. Hledá totiž chlapa, se kterým by mohla mít vytoužené miminko.

Petra Palusková je půvabná dívka, ale o jejím intelektu se donekonečna vedou spory. Zatímco jedni ji mají za velmi citlivou a nadanou dívku, druzí se jí vysmívají za to, že je to jen obyčejná hloupá zlatokopka. Petra se ale brání, seč jen může.

Po reality show Robinsonův ostrov se dala intenzivně na malování a snaží se rozvíjet svůj talent. V poslední době ale začíná myslet na mateřství. Před pár dny na sociální síť umístila fotku s malou holčičkou s tím, že děti opravdu miluje a už by chtěla své vlastní.

Bohužel ještě nenašla toho pravého, který by ji takhle udělal šťastnou. Má to snad být nenápadný inzerát na „pana Dokonalého“, který by Petru zabezpečil po všech stránkách a ještě by s ní založil rodinu?

Sebevědomá Petra by si to nejspíše hrozně přála. Tak uvidíme, kolik šťastlivců se přihlásí a splní playmate její vytoužené přání stát se matkou. Tak co, chlapi, jdete do toho?

Mohlo by vás zajímat

Další články