Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Robinsonka Petra Palusková si plete umění s erotikou: Takhle se marně snaží zaujmout

Petra se snaží zaujmout, jak nejvíce může.
+ Dalších 84 fotografií
Petra Palusková je playmate a účastnice reality show Robinsonův ostrov. Už několik měsíců se marně snaží prorazit jako malířka a zatím se jí to kdovíjak nedaří. Proto se nejspíše rozhodla, že když se bude fotit polonahá se svými obrazy, tak to k něčemu bude. No, nejsme si tím úplně tak jisti.

Petra Palusková se před nějakou dobou zúčastnila reality show Robinsonův ostrov. Pohádkovou výhru nezískala, ale zejména pánské publikum zaujala svým vzhledem. Hubené tělíčko a silikonové čtyřky. Tenhle koncept na nějakou dobu zafungoval a Petra se mohla těšit velké oblibě.

Po skončení soutěže měla Petra chvíli svůj pořad a také neustále zmiňovala, že se bude snažit uživit se malováním. Jenomže před nedávnem si playmate postěžovala na to, že momentálně je ráda, když zaplatí všechny své účty a na žádné vyhazování z kopýtka nemá.

Je vidět, že její výtvory nejspíše příliš na dračku nejdou. Proto se silikonová kráska snaží zaujmout, jak může. Fotí se u své práce polonahá a přidává fotky s erotickým obsahem. Vypadá to, že Petra už opravdu mele z posledního a neví, jak by na sebe ještě upoutala pozornost.

Doporučujeme méně odhalování a více práce.

Mohlo by vás zajímat

Další články