Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Robinsonka Petra Palusková čelí drsnému obvinění: Za dva drinky strávila noc s cizincem!

Co se tu noc dělo?
+ Dalších 88 fotografií
Bývalá účastnice reality show Robinsonův ostrov Petra Palusková (26) se údajně pořádně znemožnila v jednom z pražských hotelů, kde předvedla divadlo, odmítala platit a nakonec za uhrazení účtu strávila noc s neznámým Angličanem. Je to pravda?

Petra Palusková se proslavila hlavně v loňské první části reality show Robinsonův ostrov, kde se vzhledem ke svým schopnostem dostala poměrně daleko. Pro někoho miláček, pro druhé hloupá blondýna se měla pěkně předvést v jednom pražském hotelu.

Do redakce eXtra.cz přišla anonymní zpráva, kde anonym popisuje nepochopitelné chování silikonové playmate. Měla se v hotelu ukázat a na lobby baru si objednat pití. Za malou chvíli Petra zmizela a několik hodin nechala u baru jak pití, tak i své osobní věci s tím, že svoji útratu nezaplatila.

Po pár hodinách se Petra údajně opět u baru objevila s tím, že odmítala zaplatit a tvrdila, že si žádné pití rozhodně neobjednala. Anonym, který měl být přítomný, to popsal jako opravdu divné chování a bývalá Robinsonka měla být mimo a vůbec nevěděla, co dělá.

Objednala si na baru další dva drinky s tím, že to její přítel sedící u vedlejšího stolu s partou dalších mužů zaplatí. Po opakované výzvě servírky, ať svůj účet uhradí, řekla, ať si u stolu, kde měl údajný přítel sedět, ověří, že neznámý uhradí její útratu.

Muž měl údajně servírce sdělit, že Petru nezná a nikdy ji neviděl. Po opakované výzvě, ať playmate zaplatí svou konzumaci, opět otočila. Tvrdila, že její přítel má být na pokoji a ona má doklady a peníze právě tam. Požádala tak personál o připsání útraty na pokoj.

To byla ale další nepochopitelná lež a na recepci hotelu Petru nikdy v systému neměli. Tato situace měla být údajně velice nepříjemná personálu a ostatním hostům, kteří se u baru zdržovali. Celou situaci se snažil nakonec uklidnit muž sedící poblíž Petry, která vypadala, jako by netušila, co se kolem ní právě děje.

Angličan se ptal personálu i samotné Petry, kde je problém a co vlastně Petře je. Po chvilce povídání se silikonovou blondýnkou měl za ni účet zaplatit a ruku v ruce odešli k výtahu směrem k hotelovému pokoji.

Petra si měla opět ponechat bundu na židli u baru a následně si ji vyzvednout až ráno na recepci, kde má hotel ztráty a nálezy. Je opravdu tento příběh pravdivý a Petra Palusková předvedla toto nepochopitelné chování v pražském hotelu? Nebo jde jen o konspiraci ze strany někoho, komu playmate leží dlouho v žaludku?

Mohlo by vás zajímat

Další články