Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Robinsonka odhalila své vyhublé tělo z ostrova: Při pohledu do zrcadla se sama sebe lekla! Kolik zhubla?

Velká změna že?
+ Dalších 44 fotografií
Reality show Robinsonův ostrov již dávno skončila. Momentálně se má údajně točit třetí řada. Pravdou je, že Robinsonův ostrov je v Česku momentálně nejoblíbenější show. Až do finále se probojovala krásná Robinsonka Martina Fialková (26). Vysněnou výhru sice nakonec nezískala, ale domů odjížděla spokojená. Martina veřejně přiznala, kolik kilo na ostrově zhubla. A ona sama z toho byla docela v šoku.

Martina Fialková patřila hned vedle Terezy Duškové mezi velmi silné osobnosti. Už od začátku, kdy se Robinsoni vylodili na pustý ostrov, se Martina ujala vedení v ženském kmeni. Ostatní spoluhráči ihned odhalili, že Martina bude silná a tvrdá hráčka.

To jí mohlo koneckonců také ublížit. Potetovaná Robinsonka měla ale moc dobrou taktiku, jak se dostat až do velkého finále. To se jí nakonec podařilo a měla velkou šanci, že si domů odnese výhru v hodnotě 2,5 milionu korun a stane se první Robinsonkou, která vyhrála tuhle reality show.

Robinsonův ostrov je ale zrádná soutěž, kde se každou minutou dokáže všechno změnit. Závěrečná řeč se Martině a Tereze moc nevydařila. Proto se během pár minut z největších favoritek staly outsiderky a výhru jim vyfoukl pohledný Martin Složil.

Po příjezdu se Martina pochlubila velmi velkou změnou, která se týkala její postavy. Černovlasá divoženka totiž na ostrově poměrně hodně zhubla. „Ne, to není moje divoké dvojče. To jsem byla opravdu já. Sama jsem se v zrcadle lekla. 32 dní na ostrově a 8 kilo dole,“ svěřila se Martina.

Rozdíl před a po je opravdu patrný. Co myslíte?

Mohlo by vás zajímat

Další články