Martina Fialková patřila hned vedle Terezy Duškové mezi velmi silné osobnosti. Už od začátku, kdy se Robinsoni vylodili na pustý ostrov, se Martina ujala vedení v ženském kmeni. Ostatní spoluhráči ihned odhalili, že Martina bude silná a tvrdá hráčka.

To jí mohlo koneckonců také ublížit. Potetovaná Robinsonka měla ale moc dobrou taktiku, jak se dostat až do velkého finále. To se jí nakonec podařilo a měla velkou šanci, že si domů odnese výhru v hodnotě 2,5 milionu korun a stane se první Robinsonkou, která vyhrála tuhle reality show.

Robinsonův ostrov je ale zrádná soutěž, kde se každou minutou dokáže všechno změnit. Závěrečná řeč se Martině a Tereze moc nevydařila. Proto se během pár minut z největších favoritek staly outsiderky a výhru jim vyfoukl pohledný Martin Složil.

Po příjezdu se Martina pochlubila velmi velkou změnou, která se týkala její postavy. Černovlasá divoženka totiž na ostrově poměrně hodně zhubla. „Ne, to není moje divoké dvojče. To jsem byla opravdu já. Sama jsem se v zrcadle lekla. 32 dní na ostrově a 8 kilo dole,“ svěřila se Martina.

Rozdíl před a po je opravdu patrný. Co myslíte?