Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Robinsonka Nika Doné: Z ostrova jsem si dovezla nakladená vajíčka písečné blechy v podpaží

Zdroj: Nika Doné archiv
+ Dalších 6 fotografií
komplikace
Niku Doné (31) si lidé pamatují z reality show Robinsonův ostrov. Nika patřila zpočátku mezi ty méně oblíbené, ale zároveň nechtěla nijak vyčnívat. Sympatická Nika se objevila v první řadě Robinsonova ostrova, ale soutěž nakonec nevyhrála. Po téměř čtyřech letech její fanoušky stále ještě zajímají různá témata týkající se života na opuštěném ostrově. Nika Doné se nyní svěřila, jaké zdravotní komplikace si z ostrova přivezla.

Favoritka Robinsonova ostrova

Nika Doné jednoznačně patřila mezi nejvýraznější soutěžící první řady Robinsonova ostrova Ze začátku se snažila tvářit neškodně a příliš nevyčnívat, aby se dostala v soutěži co nejdál. Sympatická Robinsonka v show jasně ukázala, že má větší koule než někteří její spoluhráči opačného pohlaví.

Vysněnou výhru 2,5 milionu korun sice Nika nezískala a skončila před branami finále, ale její zapálenost a odvaha byly překvapující. Nika Doné na rozdíl od jejích některých kolegyň v reality show nefňukala a na nic si nestěžovala i přesto, že ji trápily zdravotní komplikace.

„Byla jsem 41kilová kostřička. Rychlé spalování, hlad, stres a fyzická námaha udělají svoje. Už na Mayonu jsem měla zdravotní problémy," řekla Nika Doné eXtra.cz po skončení soutěže.

„Nikdo nechce v boji o přežití slyšet desetkrát denně je mi špatně, všem bylo špatně a do toho jsem tam taky šla, buď to vydržet psychicky a fyzicky, nebo prostě jít. A já jsem fakt jít nechtěla, sáhla jsem si na totální hranu svých sil," dodala tehdy Nika Doné.

Nakladená vajíčka písečné blechy

Půvabná Nika se téměř po čtyřech letech svěřila, že na ostrově měla vážné zdravotní komplikace, ale jak zmiňovala již dříve, nechtěla si nikdy stěžovat a vypadat jako slabý jedinec. Nejhorší to bylo podle jejích slov po skončení soutěže, když se vrátila zpátky do Česka.

"Nakladená vajíčka písečné blechy v podpaží. Ruku jsem zvedla jen pomocí druhé ruky. Tak strašně to bolelo. Paní doktorka, která mi to měla v nemocnici vyříznout, velmi dobrá doktorka na chirurgii, to odmítla s tím, že na to nemá kompetenci. A ptala se mě, proč jsem se neléčila na Filipínách. Takže jsem to musela udělat sama doma ve sprše. Bylo to otřesné," popisuje Nika.

"Po příjezdu do Česka jsem se držela den a půl a pak jsem skončila v nemocnici. Měla jsem stupňující se kolabování jater a podvýživu," dodává.

Související články

Další články