Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Robinsonka Nika Doné utřela oplácanou Prachařovou: Agáto, takhle vypadá modelka

Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
Stačilo se pouze obléct do plavek, projít po přehlídkovém mole a rázem Agáta Prachařová (32) svým výstupem a postavou rozdělila Česko. Jedni se Agáty zastávají, že po dvou dětech má naprosto luxusní postavu a kdekdo by jí záviděl. Druzí ale hovoří jinak. Podle nich bývalá modelka ztratila soudnost a s takovou postavou se přehlídka chodit nedá. Své si o tom také myslí krásná Robinsonka Nika Doné (30).

Agáta Prachařová (32) se na sociálních sítích hodně dlouhou dobu chvástala, že cvičí několikrát týdně a snaží se, aby co nejrychleji shodila poporodní kila. Na jednu stranu je opravdu obdivuhodné, že se jí po druhém porodu podařilo zhubnout už dvacet kilo.

Na stranu druhou si někteří fanoušci myslí, že na přehlídková mola je to stále málo Bývalá modelka patrně nabyla dojmu, že její tělo je ve fázi, kdy se může procházet po mole vedle svých o deset let mladších kolegyň, jako by jim byla zcela rovna.

Ale bohužel není. Fanoušci na sociálních sítích vehementně hovoří o tom, že Agátě visí různě na těle kůže a dokonce i zadek. Ozývají se takoví, kteří jinak pohlednou brunetku nešetří a tvrdí, že absolutně ztratila soudnost.

„Já jsem tu přehlídku viděla a ona nebyla jediná, která měla tělo do rádia. Je to dost hrozné, ale musíte mít velké ego, což je k něčemu též dobré, ale nepatří to na molo,“ zní jeden z komentářů. Své si o tom myslí také sexy účastnice Robinsonova ostrova Nika Doné

"To je nějaká fotomontáž?" reagovala pod fotkou. A Nika je jednou z těch, které si takové komentáře dovolit můžou. I přesto, že jí je třicet let, tak má postavičku výstavní a na mole by se vyjímala. Ale ruku na srdce, Nika za sebou nemá dva porody. Kdo ví, jak by potom vypadala.

Související články

Další články