Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Robinsonka Nika Doné se změnila k nepoznání: Z holohlavé amazonky je žhavá kočička

Robinsonka Nika Doné se změnila k nepoznání: Z holohlavé amazonky je žhavá kočička
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
proměna
Někdejší účastnice reality show Robinsonův ostrov Nika Doné (31) prochází jednou velkou změnou za druhou. Z holohlavé amazonky se po soutěži stala stylová kráska, která měnila barvu svých krátkých vlasů jako chameleon. Nyní se rozhodla dát krátkým vlasům navždy vale a ukázala hnědou hřívu, v níž téměř není k poznání.

Nika Doné si v minulosti zakládala především na svém vzhledu a holá hlava či velmi kratičké vlasy pro ni byly charakteristické. Na nějakou dobu zmizela ze sociálních sítí a její sledující už si dělali starosti, zda je vůbec v pořádku. Snímkem, který nyní po dlouhé odmlce přidala na Instagram, dokázala, že se jí daří skvěle.

Nice během pár týdnů narostly vlasy, aby však nemusela nosit mikádo, nechala si je prodloužit. O paruku se nejedná a je vidět, že Nika se díky nové vizáži cítí skvěle. „Horní vlásky jsou moje, i moje přírodní barva, ta délka samozřejmě ještě ne, na to si ještě počkám, ale full-lace paruka to není. V budoucnu se budu fotit i s kratšími, s těmi, co mám bez prodloužení..“ napsala k nové fotce.

Bývalá Robinsonka v minulosti měnila především barvy svých vlasů, nyní se zřejmě rozhodla je nechat uzdravit a nedá se přehlédnout, jak moc jí přirozenost sluší. Od doby, co se stala známou osobností, jí to teď sluší snad nejvíc.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy