Nika Doné se proslavila v první řadě reality show Robinsonův ostrov, kde byla považována za jednu z nejsilnějších a nejinteligentněj­ších hráček. I přesto, že se snažila ze všech sil a téměř přišla kvůli zdravotním komplikacím o život, nevyhrála.

Fanoušci si ji ale oblíbili, a možná proto je na rozdíl od svých kolegů stále vyhledávanou osobou. Po skončení soutěže se provalilo, že randí s fitness mágem a pokrývačem střech Petrem Plačkem. Jejich vztah bohužel nevydržel, i když to byla zpočátku velká láska.

Nikdo však nečekal, že se Petr zamiluje právě do Andrey Pomeje. Ta eXtra.cz svůj nový vztah přiznala. „Jsem v šoku. Jsme spolu opravdu jen strašně krátkou dobu. Rozhodně jsem neměla v plánu, aby to vyšlo takhle brzy najevo. Člověk samozřejmě nikdy neví, jak se to vyvine. Petr je fakt pohodář, s blbečkem bych nebyla,“ prohlásila Andrea.

Nikola Doné se nejdříve nechtěla ke vztahu svého expřítele vůbec vyjadřovat. Nakonec ale udělala výjimku a promluvila. „Petr a já jsme dávná minulost. Vedu vlastní život s někým, koho velice miluji a s Petrem nejsem v žádném kontaktu. Nevím proto, s kým se stýká a je to jeho věc. Pokud je to tak, jak se píše a já se mám k tomu vyjádřit, pak jim přeji, ať jim to vyjde. Rozhodně mě jejich vztah nijak nepohoršuje, protože já sama jsem šťastná a přeji to i ostatním,“ vyjádřila se na adresu nového vztahu svého bývalého přítele.