Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Robinsonka Nicol šla pod kudlu: Podívejte se, jak si z nulek nechala udělat pořádné čtyřky! VIDEO

+ Dalších 102 fotografií
Sexy Robinsonka Nicol Gremplewska je krásná dívka, a přesto nebyla spokojená se svým vzhledem. Od jisté doby si nepřála nic jiného, než si nechat zvětšit své poprsí, ze kterého měla velký komplex. Prakticky z nulek si nechala udělat křehká blondýnka čtyřky. Pojďte se podívat na to, jak celá operace probíhala.

Druhá řada drsné reality show Robinsonův ostrov je teprve na začátku a někteří z účastníků už patří mezi nejvýraznější osobnosti této série. Jednou z nich je mladinká Nicol Gremplewska Z první série vám bude na první pohled možná připomínat silikonovou playmate Petru Paluskovou

Obě dvě jsou sice pohledné, ale působí jako nejslabší články celé skupiny. Buď si tyhle typy zamilujete, nebo je od začátku nebudete mít rádi. I když v tomhle případě mají lidé jasno.

Sympatičtější a chytřejší jim rozhodně přijde Nicol než prsatice Palusková. Po tomhle týdnu budou mít ale holky jedno společné. A to je plastika prsou. Zatímco Petra do soutěže přišla s pořádnými silikonovými čtyřkami, tak hubeňounká Nicol s plochým hrudníkem.

Už v té době si ale hodně přála mít větší prsa. To se jí nakonec splnilo. Na klinice Medico Beauty Nicol plasticky zvětší prsa a z jejich jedniček se stanou díky implantátům čtyřky. "Bude to velký rozdíl, ale to podle mě pocítím, až se probudím. Pokud budou vypadat podle mých představ, tak bych do větších už nešla. Takové melouny se mi už nelíbí." řekla eXtra.cz Nicol.

Co se týče dalších operací, tak v tom Robinsonka nemá ještě jasno. "Teď nic neplánuji, ale v budoucnu kdo ví. Třeba si nechám upravit ještě nos," dodala Nicol.

Související články

Další články