Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Robinsonka Martina Helis se stala maminkou: Novorozený syn dostal krásné jméno

Robinsonka Martina Helis se stala maminkou. S manželem vybrali synovi krásné jméno.
Zdroj: Archiv Martina Helis
+ Další 2 fotografie
porod
Účastnice reality show Robinsonův ostrov Martina Helis se stala poprvé maminkou. S manželem Jakubem vybrali novorozenému synovi krásné jméno. Informaci o porodu zveřejnila Martina na svých sociálních sítích.

Půvabná Martina Helis se dostala do povědomí diváků díky reality show Robinsonův ostrov. Nyní se těší z krásné novinky, Martina se totiž stala novopečenou maminkou rozkošného syna Sebastiena, kterého dnes přivítali na svět s manželem Jakubem.

Novopečení rodičové

"Lupínek je konečně na světě. Sebastien se narodil dnes 30. 1. 2021 ve 14:46, váží 3220 g a měří 49 cm. Jen co jsem ho dnes poprvé uviděla, okamžitě jsem se zamilovala. Bože, je tak nádherný a já jsem fakt máma! Lásko, strašně Ti děkuji za největší podporu, byl jsi neskutečný. Nejde ani slovy popsat, jak moc jsi mi dnes pomohl. Teď už mi opravdu ke štěstí vůbec nic nechybí," svěřila se šťastná novopečená maminka Martina na svých sociálních sítích, kde ji její fanoušci zahrnuli vmžiku gratulacemi.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy