Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Robinsonka Martina Helis pár týdnu před porodem: Prozradila, jak se cítí a co už odpočítává

Robinsonka Martina Helis pár týdnu před porodem: Prozradila, jak se cítí a co už odpočítává
Zdroj: Martina Helis
+ Dalších 8 fotografií
těhotenství
Martina Helis se zapsala do paměti diváků díky reality show Robinsonův ostrov. I přesto, že Martina měla velkou šanci vyhrát, nakonec to nevyšlo. O to se jí ale více dařilo v soukromém životě. Krátce po skončení show si vzala za muže dlouholetého partnera Jakuba a každou chvíli se jim narodí prvorozený syn. Jak poslední týdny před porodem bývalá Robinsonka snáší?

Půvabná Martina Helis se proslavila v drsné reality show Robinsonův ostrov, kde si svým upřímným chováním získala srdce spousty lidí. Po skončení show se Martina stáhla do ústraní a vzala si svého dlouholetého partnera Jakuba.

Zanedlouho na svých sociálních sítích oznámila, že s Jakubem čekají prvního potomka. Martina nedělala s pohlavím miminka žádné tajnosti a poměrně záhy fanouškům prozradila, že to bude kluk.

V listopadu v rozhovoru pro eXtra.cz bývalá Robinsonka prozradila, že si z porodu nedělá žádnou hlavu. "Nijak se na to nepřipravuji, spíš se snažím být v klidu. Všichni moc rádi straší prvorodičky. Mám samozřejmě nějaké knížky, ale realita bude pak stejně jiná, příroda a instinkt mi určitě napovědí," řekla.

Teď už jenom odpočívám a odpočítávám

V současné době je Martina v 9. měsíci těhotenství a do porodu jí zbývají týdny, či spíš dny dny. "Jelikož pár přátel rodilo o tři týdny dřív, tak já jsem už pár týdnů raději připravená. Pokojíček i taška do porodnice jsou ready, takže je to už na malém," řekla budoucí maminka eXtra.cz.

"Pohyb mám už trochu omezenější, takže odpoledne dávám procházku, která se každým dnem zkracuje a pak spíš odpočívám a odpočítávám," pokračuje s úsměvem Martina a dodává, že se s Jakubem na miminko už nemohou dočkat.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy