Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Robinsonka Martina Helis o nové roli mámy: Dva týdny po porodu byly náročné a 20 kg nahoře

Robinsonka Martina Helis o nové roli mámy: Dva týdny po porodu byly náročné a 20 kg nahoře
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / archiv Martiny Helis, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
mateřství
Zanedlouho tomu bude pět let, kdy se na televizních obrazovkách objevila drsná reality show Robinsonův ostrov, která se u diváků stala velmi populární. Hvězdou druhé řady se stala neohrožená Martina Helis, které vítězství uteklo skutečně jen o kousek. Od reality show ale uběhlo dost času. Martina Helis je měsíc čerstvou maminkou a v rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídala o mateřství.

Dva týdny po porodu byly náročné, ale uvažujeme ještě nad sourozencem

Martina Helis patřila mezi jedny z nejvýraznějších Robinsonek druhé řady. Od té doby se jí ale život poměrně změnil. S dlouholetým přítelem Jakubem se divoká Robinsonka usadila a na začátku ledna přivedla na svět prvního společného potomka Sebastiena.

"První dva týdny po porodu byly náročnější fyzicky, ale teď už je to všechno v pořádku a užívám si to, jen jak to jde. Sebastien je opravdu strašně hodný, ale nechci to zakřiknout," prozradila pro eXtra.cz Martina.

Velkou oporou jí je samozřejmě partner Jakub. "Pomáhá moc rád. Role otce se ujal na 100 %. Od babiček zatím nepotřebujeme pomoci, ale jezdí si Sebastiena jak samy říkají poňuchňat," pokračuje s tím, že do budoucna by ještě uvažovali o jednom dítěti. "Do budoucna možná ještě jedno, ale teď si naplno užíváme našeho 'Lupínka'."

Martina Helis během těhotenství přibrala 20 kg, ale po porodu shazuje jako divá. "Tři týdny po porodu mám 12 kg dole," dodává.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy