Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Robinsonka, která měsíc v kuse menstruovala, se proměnila v pořádnou prsatici! Kde k nim přišla?

Kateřina Šuriáková předvedla pořádnou výzbroj.
Zdroj: instagram
+ Dalších 18 fotografií
Kateřina Šuriáková (20) se proslavila účastí v drsné reality show Robinsonův ostrov. Měla velké ambice, ale bohužel kvůli velkým zdravotním potížím musela soutěž předčasně opustit. V současné době se živí jako učitelka v mateřské škole a na sociálních sítích provokuje fanoušky svými odvážnými fotkami. Tentokrát zveřejnila fotku, na kterou by měla mít zbrojní pas.

Robinsonka Kateřina Šuriáková je pohledná a milá blondýnka, která se v první řadě Robinsonova ostrova snažila přežít a vyhrát pohádkovou sumu. Kateřina je sice velmi pohledná dívka, ale to jí nebylo v soutěži nic platné.

I když se snažila ze všech sil a soutěže odmítala vzdávat, tak ji nakonec zradilo zdraví. Protože hygienické podmínky nejsou na ostrově kdo ví jak valné, tak chudák Kačka dostala zánět močových cest.

Jeden dva dny se snažila urputnou bolest přetrpět, ale nakonec to musela vzdát a soutěž opustit. Od té doby se mihla na pár akcích, kde ukázala, že je pořádná party girl, a v současné době se věnuje své práci učitelky v mateřské škole.

Jestli si ale myslíte, že se z ní stala nudná puťka, tak jste na omylu. Své sociální sítě pravidelně plní sexy fotkami. Ta poslední kdekomu vyrazila dech. Kateřina sice od soutěže trochu přibrala, což se odrazilo i na velikosti jejího hrudníku.

Rozkošná blondýnka se nádherně vyprsila a ukázala přírodní čtyřky. Taková prsa by chtěl mít v rukou kdejaký chlap!

Související články

Další články